Apie Mus

UAB Langemė - sėkmingai veikianti bendrovė. Verslo idėja atsirado 2001 metais. Tų pačių metų gegužės mėnesį ir buvo įkurta įmonė. 2010 metais G. Bužinsko inviduali įmonė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę. 2010 metais buvo nupirktos galingos metalo apdirbimo staklės. Ši investicija ženkliai padėjo modernizuoti ir pagreitinti gamybos procesą.

Pagrindinė bendrovės veikla - gamyba, didmeninė ir mažmeninė prekyba šarvuotomis, atspariomis ugniai, dūmams, metalinėmis durimis, metalo gaminiais bei metalo gaminių apdirbimas.

Dėka sukauptos mūsų darbuotojų patirties greitai pelnėme partnerių ir klientų pasitikėjimą, kurį stengiamės pateisinti savo rimtu požiūriu į darbą, įsiklausymu į individualius poreikius bei greitu reagavimu į iškilusias problemas bei jų sprendimą.

Per įmonės gyvavimo laikotarpį daug investavome į pažangias durų gamybos technologijas ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą.

UAB Langemė - sėkmingai bendradarbiauja su privačiais klientais, architektais, statybos įmonėmis.

Lanksti kainodara ir gamybos terminai. Esame tiesioginiai šarvuotų durų gamintojai, todėl stengsimės Jums pasiulyti geriausias kainas.

 Kviečiame bendradarbiauti statybos organizacijas!

 Kviečiame bendradarbiauti įmones, kurios užsiima šarvuotų  ir metalinių durų pardavimais!


KODĖL VERTA RINKTIS UAB "LANGEMĖ"?

  • 14 metų durų gamybos patirtis
  • aukščiausia kokybė
  • profesionali konsultacija - įmonės direktorius yra praktikas 
  • patrauklios kainos 
  • profesionalumas

Gamybos procesas: